kwiecień 2016

Zaproszenie na konferencję

zaproszenie

Szanowni Państwo,

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie – Instytut Pedagogiki Specjalnej Pracownia Rehabilitacji Zawodowej oraz Polska Federacja Zatrudnienia Wspomaganego serdecznie zapraszają na III Konferencję Naukową z cyklu Doradztwo zawodowe w rehabilitacji pt.:

Otwarcie nowego budynku OREW OWI w Żorach

OREW OWINa ten moment nasze Żorskie Koło z osobami z niepełnosprawnością intelektualną oraz ich opiekunami czekali od lat

Nowoczesna, uszyta na miarę potrzeb siedziba Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno-Wychowawczego i Ośrodka Wczesnej Interwencji została oficjalnie otwarta 1 kwietnia 2016 roku.

Rusza Centrum Wspomagania Rozwoju Małego Dziecka w Jarosławiu

zdjecieJuż od 11 kwietnia dzieci z Podkarpacia będą mogły korzystać z kompleksowej rehabilitacji w Centrum Wspomagania Rozwoju Małego Dziecka przy ul. 3-go Maja 39 w Jarosławiu. Wysoki standard Centrum to przede wszystkim dobrze wykwalifikowana kadra posiadająca doświadczenie w pacy z małymi dziećmi, a także nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny, w tym jedyny w regionie rezonans stochastyczny.

„Ku samodzielności” - nowy projekt!

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym informuje, że od dnia 01.04.2016 r. do 31.03.2018 r. w Ośrodku Wczesnej Interwencji Zarządu Głównego PSOUU realizowany będzie projekt pn. „Ku samodzielności”, współfinansowany ze środków PFRON w ramach 24. konkursu na zadania zlecane organizacjom pozarządowym.