Kursy e-learningowe w projekcie SafeSurfing

SafeSurfing logo

Zapraszamy na kurs internetowy w projekcie SafeSurfing!

W projekcie Safesurfing osoby z niepełnosprawnością intelektualną uczą się, jak chronić swoją prywatność w czasie pracy w internecie.

Radio SoVo z Bytomia - fotoreportaże z nagrywania audycji

Redakcja Radia SoVo przy WTZ Bytom zaprasza serdecznie do obejrzenia fotoreportażu z nagrywania audycji w Przedszkolu Miejskim 29.

Pismo PSOUU do europosła Janusza Korwina-Mikkego

Informujemy, że Zarząd Główny Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym wystosował do europosła Janusza Korwina-Mikkego pismo w sprawie jego wystąpienia w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu 30 stycznia 2016 roku

pdf Pismo w pliku pdf do pobrania

Terapia przez sztukę. Jasełka w OREW Rymanów

We współczesnym świecie, w którym prym wiedzie nauka i technologia, człowiek często zapomina o tak ważnej roli, jaką w jego życiu lub w życiu jego najbliższych odgrywają doświadczenia emocjonalne, wyobraźnia, dziecięce fantazje, podświadome tęsknoty, czyli to wszystko, dzięki czemu przekraczamy horyzont naszej codzienności i co nie pozwala nam się zagubić w realnym świecie. Nawiązaniem twórczego kontaktu z sobą samym i z drugim człowiekiem w celu osiągnięcia optymalnej jakości życia zajmuje się arteterapia, której narzędziem oddziaływania jest sztuka.