styczeń 2015

Równe szanse - wszyscy obywatele UE mają prawo do rozumienia na czym polega ochrona danych w internecie

logoNikogo już nie zaskakuje fakt, że technologia informacyjna rozwija się w niewiarygodnym tempie, a nowe produkty technologiczne stają się powszechne szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Producentom telefonów zdobycie 10% rynku zajęło 25 lat, producenci tabletów potrzebowali na to już tylko 5 lat.
 

Bezpłatne szkolenia komputerowe dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności z woj. mazowieckiego

IT Grzegorz Chojnacki zaprasza osoby z niepełnosprawnością w wieku 18-64 lata do bezpłatnego udziału w szkoleniach komputerowych Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych ECDL Start (80h) i ECDL Core (120h) w ramach projektu e-kompetentni realizowanego w okresie 1.VIII.2014 r. - 30.VI.2015 r.

Bezinteresowne wsparcie

logoPSOUU Koło w Cieszynie otrzymało od PPG Polifarbu Cieszyn grant w wysokości 10 tys. dolarów na dalszą realizację projektu ogrodu sensorycznego.

Dzięki wsparciu finansowemu możliwa będzie rozbudowa obecnego pola lawendowego i utworzenie ogrodu sensorycznego (terapeutycznego) oferującego bogatą gamę wrażeń zmysłowych, będącego miejscem nauki, terapii i rehabilitacji osób ze sprzężoną niepełnosprawnością.